Hakkımızda

Av. Gökçe Dağ

Gökçe Dağ Avukatlık Bürosu; müvekkilleriyle uzun vadeli ilişkiler kurarak onlara çağımız ihtiyaçlarına uygun, etkili ve en yüksek standartlarda hukuki hizmet sunmayı amaçlar.
 
Dürüstlük, güven ve sıkı çalışma ilkeleri üzerine kurulan Gökçe Dağ Avukatlık Bürosu; verimli, sonuç odaklı ve etkin hukuki çözümler üretir.
 
Büromuz; gerçek ve tüzel kişiler ile birlikte kurum ve kuruluşlara hizmet vermek amacıyla, tüm hukuki ve teknik altyapısı ile birlikte avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmak için 2012 yılında Avukat Gökçe Dağ tarafından kurulmuştur.
 
Avukat Gökçe Dağ, lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlamıştır. 2009 yılında İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuş, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Kamu Hukuku yüksek lisans programına devam etmiştir. İstanbul Barosu’nda başlattığı avukatlık stajını tamamlamış ve 2011 yılında Tekirdağ Barosu’na kayıtlı avukat olarak çalışmaya başlamıştır.
 
Gökçe Dağ Avukatlık Bürosu; müvekkillerine sunduğu hukuk ve danışmanlık kapsamında; Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Şirkeler ve Ticaret Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İmar Hukuku, İdare Hukuku ve İş Hukuku alanlarında her sektörün ihtiyacına uygun olarak, Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm ülke genelinde hizmet sunmaktadır.
Gökçe Dağ Avukatlık Bürosu